НОРМАТИВНІ АКТИ
ВИННИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 25 листопада 2020 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання містобудівних умов та обмежень на проектува..."  № 733 від 16.10.2020р. 
Документ №733 від 16.10.2020р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

20.10.2020УКРАЇНА
ВИННИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА М.ЛЬВОВА
 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Винники
 
від 16.10.2020р.  № 733
 

                                                                                       

Про надання містобудівних умов та обмежень на проектування                      та нове будівництво побутової каналізації по вул. Макара у                         м. Винники


Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.31, «Про основи містобудування» ст.14, «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 21.01.2016р. №29 «Про внесення змін до первинних облікових форм та інструкцій щодо їх заповнення», рішення сесії Винниківської міської ради №471 від 29.03.2012р. «Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки», ДБН А.3.1-5-2016 «Організація будівельного виробництва», виконком Винниківської міської ради -


ВИРІШИВ:


1.        Надати виконавчому комітету Винниківської міської ради містобудівні умови та обмеження на проектування та нове будівництво побутової каналізації по                                 вул. Макара у м. Винники.

2.        Доручити відділу містобудування виконати містобудівні умови та обмеження               на проектування та нове побутової каналізації по вул. Макара у м. Винники.

3.        Зобов’язати виконавчий комітет Винниківської міської ради:

3.1.        Отримати у встановленому порядку технічні умови.

3.2.        Розробити у ліцензованій проектній організації робочий проект та провести його експертизу згідно чинного законодавства.

3.3.        Зареєструвати в Департаменті  державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області  Декларацію про початок виконання будівельних робіт.

3.4.        Повідомити про початок виконання будівельних робіт Департамент ДАБІ у Львівській області.

3.5.        Після завершення будівельних робіт з будівництва об’єкту, оформити у встановленому порядку документи для здачі об’єкту в експлуатацію

4.        Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства та фінансової політики.

В.о. міського голови                                                                Б.Р.Шустер
2011-2020 © Всі права застережено.