НОРМАТИВНІ АКТИ
ВИННИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 21 вересня 2020 року
 Рішення міської ради  "Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Вин..."  № 2726-22 від 20.08.2020р. 
Документ №2726 від 20.08.2020р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

24.08.2020УКРАЇНА
ВИННИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА М.ЛЬВОВА
7  скликання
 
 
РІШЕННЯ
(22  сесія Винниківської міської ради)
 
м. Винники
від 20.08.2020р.  № 2726-22
 Про присвоєння звання  «Почесний

громадянин  міста Винники» з нагоди

святкування  Дня міста Винники та

29-ї  річниці Незалежності України
     Відповідно  до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Винниківської міської ради №464 від 15.09.2017 року «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Винники» з наступними змінами, з нагоди відзначення 29-річниці  Незалежності України та Дня міста Винники,  беручи до уваги пропозиції комісії міської ради з питань гуманітарного розвитку міста (протокол № ___ від _______ 20 р.),  Винниківська міська рада


вирішила:


1.    Присвоїти звання   «Почесний  громадянин міста Винники» громадянам  міста, які своєю працею та діяльністю  надали  значний внесок у розвиток м. Винники:

Петро ГУЛИН – живописець, графік, художник-монументаліст, ілюстратор, Заслужений діяч мистецтв України, Член Національної спілки художників України (1977), спілки художників Чеської Республіки (1995). Петро Гулин – учасник першої виставки українського авангарду у Лондоні (1990). Учасник численних міжнародних пленерів, світових та європейських бієнале та трієнале. Багаторазовий дипломант українських та міжнародних конкурсів «Мистецтво книги» та конкурсу «Художник та книга». Дипломант бієнале EXLIBRUSA (Вільнюс, 1985), Львівського міжнародного осіннього салону «Високий замок» (2007). Отримав першу премію Львівського міжнародного осіннього салону «Високий замок» (2008). Творами Петра Гулина оздоблювали кабінети президентів країн Європи, учасників саміту глав держав Центральної та Східної Європи у травні 1999 року у Львові. У 2017 році вийшов друком двотомний персональний альбом робіт художника в одному футлярі під назвою «Живопис. PETRO HULYN», «Графіка. PETRO HULYN» у видавництві «Коло». Житель м. Винники.


Олександр АЛБУмЛ – Музикант та композитор.  З 1996 року – працював аранжувальником та звукорежисером Івано-франківського відділу Української асоціації творчої інтелігенції «Світ культури». З 1999 року член Національної спілки композиторів України. Працює в різних музичних жанрах, зокрема симфонічної та інструментальної музики, розвиваючи традиції композиторів-романтиків, використовуючи сучасні засоби виразності. У жанрі вокальної музики привертає увагу цикл різдвяних пісень на слова сучасних українських поетів (1997–1998). Плідно працює в жанрі естрадної пісні. У Винниках багато років працює концертмейстером і викладачем вокалу у Львівській державній дитячій школі мистецтв № 9. У 2018 році вийшла збірка різдвяних пісень «Колядує вся родина» – пісенний дарунок до Різдва для дітей та всіх винниківчан від Олександра Албула.  Житель м. Винники.


2. Контроль  за виконанням даного рішення  покласти на  голову постійної депутатської  комісії  з питань розвитку міста,  зовнішньоекономічної діяльності та  гуманітарної політики.


       Секретар Ради                                                                                 Жуковський І.В.


2011-2020 © Всі права застережено.