НОРМАТИВНІ АКТИ
ВИННИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Четвер, 28 травня 2020 року
 Рішення міської ради  "Про внесення змін до Регламенту Винниківської міської р..."  № 2410-21 від 03.04.2020р. 
Документ №2410 від 03.04.2020р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

07.04.2020УКРАЇНА
ВИННИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА М.ЛЬВОВА
7  скликання
 
 
РІШЕННЯ
(21  сесія Винниківської міської ради)
 
м. Винники
від 03.04.2020р.  № 2410-21
 
Про внесення змін до Регламенту Винниківської

міської ради 7-го скликання
Керуючись ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги Регламент Винниківської міської ради 7–го скликання, затверджений рішенням Винниківської міської ради №193 від 03.03.2016 року, Винниківська міська рада


вирішила:


1. Внести зміни у Додаток 1 до рішення Винниківської міської ради №193 від 03.03.2016 року «Про Регламент Винниківської міської ради 7-го скликання», доповнивши ст. 26-1 Регламенту Винниківської міської ради 7-го у наступній редакції:

Стаття 26-1. Особливості організації та проведення сесій Винниківської міської ради в умовах надзвичайних ситуацій та/або надзвичайного стану та введення такого стану відповідно  до законодавства на всій території України та/або Львівській області та/або місті.

  1. В умовах запровадження надзвичайної ситуації та/або надзвичайного стану, спричинених спалахами епідемій та пандемій, що створюють загрозу життю і здоров'ю значних верств населення та введення такого стану відповідного до законодавства на всій території України або окремих територіях пленарні засідання Винниківської міської ради (засідання виконавчого комітету ради; постійних депутатських комісій) можуть проводитися в режимі відеоконференції/аудіо конференцій, крім питань, що потребують таємного голосування.
  2. Порядок проведення дистанційних засідань повинен забезпечувати:

- можливість реалізації прав депутатів ради (членів виконавчого комітету ради; постійних депутатських комісій);

- ідентифікацію особи, яка бере участь у засіданні колегіального органу;

- встановлення та фіксацію результатів голосування стосовно кожного питання.

Черговість голосування проходить в алфавітному порядку кожним окремим депутатом (членом виконавчого комітету, постійної депутатської комісії) після оголошення початку голосування та прізвища депутата (члена виконавчого комітету) або в інший спосіб за допомогою сучасних засобів інтернет-зв’язку, що дозволяє забезпечити вимоги відкритого поіменного голосування.

  1. Рішення про дистанційне засідання доводиться до відома депутатів (членів виконавчого комітету, постійної депутатської комісії) і населення не пізніш як за 24 години до його початку із зазначенням порядку денного та порядку відкритого доступу до трансляції дистанційного засідання ради (виконавчого комітету). Рішення про дистанційне засідання розміщується на офіційному веб-сайті ради з одночасним направленням цієї інформації та проектів актів з супровідними документами на офіційну електронну адресу кожного депутата (члена виконавчого комітету).
  2. До порядку денного дистанційних засідань Винниківської міської ради можуть включатися виключно питання невідкладного внесення змін до місцевого бюджету, інші питання щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами, епідеміями та пандеміями, чи реалізації повноважень, пов’язаних з такими обставинами, процедурні питання, нагальні питання що стосуються забезпечення життєдіяльності міста.
  3. У разі відсутності у регламенті ради, виконавчого комітету ради, положенні про постійні комісії регулювання щодо порядку проведення дистанційних засідань, такі неврегульовані питання визначаються міським головою, а у випадках, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», особою, яка виконує ці повноваження чи головує на засіданні колегіального органу, до внесення змін у відповідний регламент чи положення».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на Секретаря ради.


Міський голова                                                                                                В. Квурт

2011-2020 © Всі права застережено.