НОРМАТИВНІ АКТИ
ВИННИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 07 червня 2020 року
 Рішення міської ради  "Про відмову у наданні дозволу на розроблення проектів..."  № 2101-19 від 18.10.2019р. 
Документ №2101 від 18.10.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

22.10.2019УКРАЇНА
ВИННИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА М.ЛЬВОВА
7  скликання
 
 
РІШЕННЯ
(19  сесія Винниківської міської ради)
 
м. Винники
від 18.10.2019р.  № 2101-19
 Про відмову у наданні дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення земельних

ділянок безоплатно у власність гр. Кузьменко Ю.С.

для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель та споруд (присадибна

ділянка) по вул. Сагайдачного у м. ВинникиКеруючись Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання та скаргу гр. Кузьменко Юлії Сергіївни з додатками від 19.09.2019 року вх. № 1983/04-18/35, від 03.10.2019 року вх. № ЗВ №К/149, керуючись Конституцією України, ч.6, аб.1 ч.7 ст.118 , ст. 122 Земельного кодексу України, Винниківська міська рада


вирішила:


1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність гр. Кузьменко Юлії Сергіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Сагайдачного у м. Винники у зв’язку з невідповідністю місця розташування об'єкта вимогам законів, а саме: відповідно до частини шостої статті 118 Земельного кодексу України громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства).

Однак, у поданих клопотанні та скарзі гр.  Кузьменко Юлії Сергіївни з додатками вхідний від 19.09.2019 року вх. № 1983/04-18/35, від 03.10.2019 року вх. № ЗВ №К/149 не вказано графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, а лише наведено перелік земельних ділянок по вул. Сагайдачного у м. Винники із скрін-фото екрану комп’ютерного пристрою до клопотання. Разом з тим, відповідно до частини шостої статті 118 Земельного кодексу України громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності, а не їх перелік на вибір, оскільки пошук та/або вибір земельної ділянки не віднесено до повноважень Ради чи її Виконавчого комітету. 

Надати дозвіл на весь перелік ділянок, зазначений у клопотанні та скарзі  гр.  Кузьменко Юлії Сергіївни з додатками вхідний від 19.09.2019 року вх. № 1983/04-18/35, від 03.10.2019 року вх. № ЗВ №К/149 також не можливо, оскільки відповідно до ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в містах - не більше 0,10 гектара.

А тому, на земельні ділянки по вул. Сагайдачного у м. Винники не може бути надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність гр. Кузьменко Юлії Сергіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства та фінансової політики.


Міський голова                                                                                 В. Квурт
2011-2020 © Всі права застережено.