НОРМАТИВНІ АКТИ
ВИННИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 25 травня 2020 року
 Рішення міської ради  "Про захист права мешканців міста Винники та прилеглих..."  № 1966-16 від 09.07.2019р. 
Документ №1966 від 09.07.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

13.07.2019УКРАЇНА
ВИННИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА М.ЛЬВОВА
7  скликання
 
 
РІШЕННЯ
(16  сесія Винниківської міської ради)
 
м. Винники
від 09.07.2019р.  № 1966-16
 Про захист права мешканців міста Винники

та прилеглих територій

на безпечне для життя і здоров’я довкілляБеручи до уваги інформацію, отриману від представників ТзОВ «Екран» на громадському обговоренні, яке відбулось 04 липня 2019 року о 19:00 год у КЦ «Дозвілля» (м. Винники, вул. Шевченка, 3), враховуючи позицію голови Підберізцівської ОТГ Коваля Василя Михайловичу, Лисиничівського сільського голови Бедрія Мирона Михайловича, позицію мешканців міста Винники та навколишніх громад, які висловлюються проти будівництва шкідливого для життя та здоров’я заводу, беручи до уваги відсутність діалогу та співпраці з метою поінформування про роботу виробництва представників ТзОВ «Екран», враховуючи повне ігнорування вимог законодавства України про доступ до інформації в частині відкритого доступу до даних про вплив на довкілля, а також ненадання даних про виробництво, яке планується ТзОВ «Екран» в частині як самого циклу, так і його впливу на навколишнє середовище, розглянувши пропозицію міського голови м. Винники про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на захист мешканців, враховуючи Акт щодо обстеження об’єкту будівництва заводу гарячого цинкування на території Підберізцівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області розташованого на межі м. Винники в районі вул. Кільцевої (кільцева дорога м. Львова) на предмет дотримання вимог чинного законодавства України від 26 червня 2019 року, керуючись ст. 50 Конституції України, п. 38 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Винниківська міська рада


вирішила:


 1. Затвердити Акт щодо обстеження об’єкту будівництва заводу гарячого цинкування на території Підберізцівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області розташованого на межі м. Винники в районі вул. Кільцевої (кільцева дорога м. Львова) на предмет дотримання вимог чинного законодавства України від 26 червня 2019 року, яким встановлено наступні порушення:
 1. Відсутність паспорту об’єкту;
 2. Відсутність огорожі та попереджувальних знаків на будівельному майданчику;
 3. Відсутність дозвільних документів на об’єкті будівництва;
 4. Відсутність межових знаків земельної ділянки, на якій здійснюється будівництво;
 5. Відсутність відповідальних посадових осіб забудовника на будівельному майданчику;
 6. На будівельному майданчику завершено спорудження бетонного каркасу об’єкту будівництва (дозвіл на початок будівельних робіт зі слів виконробів та представників забудовника датований 13.06.2019 р.);
 7. Зсипання будівельних відходів та сипучих будматеріалів на прилеглі земельні ділянки, що розташовані на території м. Винники (без погодження);
 8. Паркування та зберігання автотранспорту і будівельної техніки за межами будівельного майданчика (прилеглі земельні ділянки розташовані на території м. Винники);
 9. Не встановлена санітарна захисна зона навколо об’єкта будівництва;
 10. Відсутність системи водопостачання та водовідведення будівельного майданчика;
 11. Незабезпечене тверде покриття будівельного майданчика та під’їзних шляхів до нього;
 12. Відсутність спеціально відведеного місця для зберігання паливно-мастильних матеріалів, заправки та технічного  обслуговування техніки, що призводить до забруднення ґрунтів та навколишнього природного середовища;
 13. Скиду стічних вод та дощівки на рельєф місцевості;
 14. Порушення санітарного стану будівельного майданчика та прилеглої території;
 15. Відсутність дозвільної документації щодо знищення зелених насаджень;
 16. Відсутність процедури утилізації відходів, щ0о утворюються в процесі будівництва;
 17. Відсутність засобів пожежогасіння;
 18. Відстань до найближчого житлового будинку у м. Винники – близько 300 м;
 19. Відстань до найближчих земельних ділянок, розташованих у м. Винники, що використовуються для городництва та садівництва – близько 200 м.
 1. Звернутися в Державну екологічну інспекцію у Львівській області щодо проведення перевірки даного об’єкту на предмет виявлених порушень та притягнення до відповідальності винних осіб.
 2. Звернутися в Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА щодо проведення перевірки даного об’єкту на предмет виявлених порушень та притягнення до відповідальності винних осіб.
 3. Звернутися в Прокуратуру Львівської області щодо проведення перевірки даного об’єкту на предмет виявлених порушень та притягнення до відповідальності винних осіб.
 4. Провести комплекс заходів щодо встановлення меж земельної ділянки на які проводяться будівельні роботи відносно меж м. Винники.
 5. Звернутися до суду з позовною заявою з метою захисту права мешканців міста Винники та прилеглих територій на безпечне для життя і здоров’я довкілля.

Міський голова                                                                                        В. Квурт2011-2020 © Всі права застережено.