НОРМАТИВНІ АКТИ
ВИННИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 01 червня 2020 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення технічної документац..."  № 80-1 від 24.12.2015р. 
Документ №80 від 24.12.2015р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.12.2015УКРАЇНА
ВИННИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА М.ЛЬВОВА
7  скликання
 
 
РІШЕННЯ
(1  сесія Винниківської міської ради)
 
м. Винники
від 24.12.2015р.  № 80-1
 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земель м.Винники


Заслухавши інформацію начальника відділу земельних ресурсів та комунального майна щодо проведення інвентаризації земель м.Винники з метою формування земельних ділянок, визначення їх угідь, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, а також віднесення таких земельних ділянок до певних категорій, розглянувши пропозиції постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин від _23_._12_.2015 р. (протокол № _6___), керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.-ст. 22, 25, 35, 57 Закону України «Про землеустрій», постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 р. № 513 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель», Винниківська міська рада


ВИРІШИЛА:


  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Винниківської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель м.Винники з метою формування земельних ділянок, визначення їх угідь, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, а також віднесення таких земельних ділянок до певних категорій.
  2. Виконавчому комітету Винниківської міської ради у встановленому законом порядку подати на затвердження Винниківської міської ради технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель м.Винники.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань міжнародного партнерства та гуманітарного розвитку.


Міський голова                                                           В. Квурт2011-2020 © Всі права застережено.