НОРМАТИВНІ АКТИ
ВИННИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 15 липня 2020 року
 Рішення міської ради  "Про внесення змін до структури та штатного розпису вико..."  № 70-1 від 24.12.2015р. 
Документ №70 від 24.12.2015р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.12.2015УКРАЇНА
ВИННИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА М.ЛЬВОВА
7  скликання
 
 
РІШЕННЯ
(1  сесія Винниківської міської ради)
 
м. Винники
від 24.12.2015р.  № 70-1
 


Про внесення змін до структури                                                  

та штатного розпису виконавчих

органів Винниківської міської ради


У зв’язку з необхідністю забезпечення дотримання законності та прозорості при виконанні повноважень відділами виконавчого комітету Винниківської міської ради, враховуючи потребу у забезпеченні швидкого та ефективного вирішення питань мешканців міста, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Винниківська міська рада

вирішила:


 1. Внести зміни у рішення Винниківської міської ради №16 від 3 грудня 2015 року «Про внесення змін до структури та штатного розпису виконавчого комітету Винниківської міської ради»:
  1. Пункт 11 викласти у наступні редакції: «Винниківській міській раді затвердити Положення про Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю міста Винники».
 2. Внести зміни у структуру та штатний розпис виконавчих органів Винниківської міської ради, затверджені рішенням Винниківської міської ради №17 від 3 грудня 2015 року «Про затвердження структури виконавчих органів Винниківської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»:
  1. Посаду «Керуючий справами» перейменувати на посаду «Керуючий справами виконавчого комітету», посаду «Секретар міського голови» перейменувати на посаду «Спеціаліст – секретар міського голови».
  2. Утворити відділ юридичного забезпечення у складі: спеціаліст-юрисконсульт, спеціаліст-помічник міського голови, спеціаліст-радник міського голови, спеціаліст-радник міського голови.
  3. Утворити відділ Центр надання адміністративних послуг міста Винники у складі начальника відділу та трьох спеціалістів.
 3. Додаток №1 рішення Винниківської міської ради №17 від 3 грудня 2015 року «Про затвердження структури виконавчих органів Винниківської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» викласти у новій редакції згідно додатку №1 до даного рішення.
 4. У Додаток №2 рішення Винниківської міської ради №17 від 3 грудня 2015 року «Про затвердження структури виконавчих органів Винниківської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» внести наступні зміни, згідно додатку 2.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету.Міський голова                                                                 Володимир Квурт

Додатки:2011-2020 © Всі права застережено.